Сода каустична гранульована їдкий натрій

- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 50 кг
42 ₴/кг
Мінімальне замовлення — 50 кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1000 грн
Гранульована каустична сода (гідроксид натрію) являє собою гранульову білу масу, гідроксид натрію дуже гігроскопічний, каустатична содова вапно добре розчиняється у воді та спирті та поглинає вуглекислий газ у повітрі.
Гідроксид натрію отримують із розчину очищеного гідроксиду натрію. Натрій гідроокис (гідроксид натрію, каустик, каустатична сода), гранули, технічна сода!
Сода кастична гранульована РФ не займається. Гранули сферичної або напівсферичної форми білого кольору, допускається слабке забарвлення.
Хім формула: гідрат окису натрію NaOH
Каустатична сода вступає в реакції:
- нейтралізації з кислотами й амфотерними оксидами в будь-яких агрегатних станах;
- обміну;
- з металами;
- з неметалами;
- з багатоатомними спиртами;
- з ефірами;
- з жирами.
У промислових об'ємах гідроксид натрію отримують електролізом розчинів кам'яної солі (NaCl) трьома різними методами:
- з використанням твердого азбестового катода (діафрагмяний метод)
- з використанням твердого полімерного катода (мембранний метод): вважається найефективнішим, менш енерговитратним і найбільш екологічним методом, але вимагає сировини вищої якості.
Мембранний метод аналогічний діафрагменному, але анодному та котодному простору розділені катіонообмінною мембраною. Мембранний електроліз забезпечує отримання найчистішого кутика
- з використанням рідкого ртутного катода (ртутний метод): найпростіший і найзручніший метод, але найбільш шкідливий для довкілля.
Щоденний натр випускається таких марок:
ТР — твердий ртутний (чешульований);
ТД — твердий діафрагмяний (плавлений);
РР — розчин ртутний;
РХ — розчин хімічний;
РД — розчин діафрагмяний.
- - У целюлозно-паперовій промисловості, де порошок активно використовують у процесі делегифікації целюлози для виробництва картону, паперу, штучних волокон;
- - У миловаренні у виробництві шампуню і мийних засобів. Розчин із каустичної соди дедалі частіше застосовують у сфері промислового миття, де активно використовують продукти на основі їдкого натрію;
- - Хімічна промисловість нейтралізація кислот і окислів, використання як реагенту або каталізатора в хімічних реакціях, для тирування в хімічному аналізі, для титровання алюмінію, у виробництві чистих металів і для травлення алюмінію, для виробництва олій і застосовують для титровання у лабораторіях;
- -Виробництво біодизельного палива та не тільки. Цей різновид палива отримують із рослинних олій і використовують для альтернативної заміни широко відомого дизельного палива. Для того, щоб отримати біодизельне паливо, необхідно додати лужний каталізатор і одну масову одиницю спирту до дев'яти масових одиниць рослинної олії. У результаті вийде ефір, який має чудові займальні здібності. Як сировина для цього виду палива використовують найрізноманітніші рослинні олії: соєва, ріпакова тощо. Не використовують тільки ті олії, у яких міститься пальмітинова кислота;
- - Легка промисловість вибілювання тканин;
- - Харчова промисловість в виробництва та оброблення харчових продуктів та приготування їжі. Причому в процесі приготування їжі, гідроксид натрію використовують різними способами. Його застосовують під час чищення та миття овочів і фруктів. Промивання постачання. Залучають його також у виробництві какао, шоколаду, морозива, різних напоїв. Каустична сода застосовується і як барвник для карамелі, і оливок. Синтетична домішка, каустик зареєстрований як харчова добавка Е-524.
- - Сода каустична використовується для очищення сантехнічних труб, Прочищення каналізаційних труб від засмічень і відкладень. Всі засоби, які можна побачити на прилавках господарських магазинів для прочищення каналізаційних труб, виготовлені якраз на основі гідроксиду натрію. Вид вони можуть мати водночас різний. Є засоби у формі гранул, а є і у формі гелів.
- - Будівництво: виробництво газобетонів, зміцнення основ фундаменту будівлі;
- - Навіть у косметології для видалення ороговілих ділянок шкіри та чудового засобу для усунення папілом і бородавок.
- - Енергетична промисловість: лужні акумулятори (як електроліт);
- - Зображення: у складі проявляча;
- - Гражанська опора. Сода каустатична здатна нейтралізувати отруйні речовини та очистити повітря від вуглекислого газу, що вдихається.
А також каустатична сода необхідна для зниження розчинності в вапняних розчинах, каустатична сода запобігає корозії й нейтралізує H2S. Невелику кількість доданої лугу (до 0, 2% на сухому) тимчасово диспергує глисті частинки, збільшує електрокинетичний потенціал, що несуттєво впливає на в'язкість бурового розчину.
Масова частка їдкого натра |
99,1 % |
Масова частка вуглекислого натрію | 0,3 % |
Масова частка хлористого натрію | 0,01 % |
Масова частка заліза в перерахунку на Fe2O3 | 0,01 % |
Оскільки гідроксид натрію, є едким і корозійноактивною речовиною, то відносять його до другого класу небезпеки. Другий клас небезпеки, безумовно, нижчий від першого, але дотримуватися запобіжних заходів все ж обов'язково необхідно.
- Якщо їдкий натр потрапить на шкіру, слизову оболонку або в очі, то серйозних опіків уникнути не вдасться. До того ж, якщо він потрапить в очі, то викличе атрофію зорового нерва, яка призведе до повного позбавлення зору.
- Якщо гідроксид натрію потрапляє на слизову оболонку, то її негайно необхідно промити великою кількістю проточної води. Водночас треба врахувати, що температура води має бути кімнатною або трохи теплою.
- Якщо сода каустична потрапила на шкірний покрив, то його треба обробити слабким розчином оцтової кислоти.
Для тих, хто працює або так, або інакше стикається з цією речовиною, не можна забувати про захисні засоби, як-от:
- для очей — хімічні бризкозахисні окуляри;
- для рук — рукавички з прогумованою поверхнею або прості гумові рукавички;
- для тіла — прогумований костюм або просочений вінілом хімічно стійкий одяг.
Гідроксид натрію має свою гранично допустиму концентрацію в повітрі, яка дорівнює 0,5 мг/м3.
Всіх різновидів транспорту в пакетованому вигляді в критих транспортних засобах відповідно до правил перевезень небезпечних вантажів, що діють на цьому різновиді транспорту.
Зберігається в закритих сухих складських приміщеннях, що виключають потрапляння вологи.
Гарантійний термін зберігання — один рік із дати виготовлення.
Мішки герметичні клапанні поліетиленові двошарові;
Мішки поліпропіленові з клапаном і поліетиленовою вкладкою місткістю за масою 25, сформовані в палети та скріплені термоусадковою плівкою на піддонах; контейнери м'які спеціалізовані для сипких продуктів із поліпропіленової тканини типу МКР масою нетто не більш ніж 1000 кг.
Передбачається розфасовка в герметичні (запаяні), поліетиленові, що відповідають євростандарту мішки місткістю за масою 25 кг, що підлягають вторинному переробленню.
Їжча речовина. Належить до високонебезпечних речовин 2 класу небезпеки. У разі потрапляння на шкірні покриви викликає хімічні опіки. Пожежо- та вибухобезпечний.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Туреччина |
Виробник | Технобудресурс |
Упаковка | Картонний пакет |
Основні | |
Зовнішність: | TR - біла, луската маса, наприклад, слабкий колір. |
- Ціна: 42 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 50 кг
- Спосіб упаковки: Твердий продукт пакують у мішки по 25 кг.