Мило господарське 72%
- Немає в наявності
- Тільки оптом
18 ₴/упаковка
Мінімальне замовлення — 100 упаковок
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1000 грн
- +380 (67) 468-72-00
Мило господарське 72% (200гр)
Ящик 100 шт.
Єдиним протиалергенним з екологічно чистих продуктів сучасної хімії залишається господарське мило. Склад господарського мила дуже простий. До нього входять тільки жирні кислоти та натрієва сіль. І на його основі, вводячи хімічні барвники та запашники, виготовляють інші сорти мила.
Сьогодні для прибирання та прання в господинь в арсеналі сотні різноманітних засобів. Але незмінним улюбленцем у жінок залишається господарське мило, адже використання його в побуті не тільки ефективне, а й екологічно. Його вигідно відрізняє від інших мийних засобів брак агресивної хімії. Крім того, господарське мило — універсальне.
Господарське мило за своїми мікробіологічними властивостями найефективніше з гігієнічних засобів. Користь господарського мила відома давно. Адже цей жовто-коричневий шматок мила здатний відмити не тільки бактерії, але навіть мазут. Це мило змиває й олійну фарбу. Особливо це стосується мила господарського у 72% жирності.
На справжньому господарському милі завжди є цифри — 65, 70 або 72. Вони позначають відсоток вмісту жирних кислот. Чим більше їх у складі, тим краще мило справляється із забрудненнями та мікробами. Наявність темного кольору говорить про натуральність мила, а світлі відтінки вказують на наявність сторонніх добавок — вибілювачів, ароматизаторів та інших. Практично в кожному магазині на прилавку можна знайти невзорні шматки господарського мила. Ціна на нього копільна, але багатьох відштовхує зовнішній вигляд і специфічний запах. Найчастіше цим пояснюється його низька вимогливість. Насправді господарське мило дуже цінне в побуті та має такі якості, яких немає в інших мийних засобів. Це універсальність, натуральність, гіпоалергенність, екологічність, ефективність і економічність — і все в одному бруску! Почавши використовувати господарське мило для прибирання та прання, ви вже не перестанете з ним ніколи.
- Для прання
Перше господарське мило придумали французи. Його робили з солі й оливкової олії, використовували для очищення й дезінфекції брудної білизни. Пізніше до складу були додані тваринні жири. Головні переваги застосування господарського мила для прання білизни: у нього висока pH — 11-12 одиниць (виражена лужна реакція); ефективно працює навіть у холодній воді; виконує роль вибілювача та плямовиробника; не тільки відпирає, а й дезінфікує речі. Особливо добре господарське мило себе зарекомендувало в таких випадках.
- Одяг новонароджених
У перші місяці після народження для прання дитячих речей настійно рекомендується використовувати спеціальні безфосфатні порошки. Але навіть вони нерідко викликають алергію й дерматити. А ось господарське мило не викликає негативних реакцій.
- Вовна
Вовняні речі після прання господарським милом набувають пишності, повертається їхня первинна м'якість.
- Для прибирання
Господарське мило — помічник No1 у наведенні ладу та чистоти. Одним бруком можна прибрати практично всю квартиру.
- У разі схильності до алергії
Натуральні засоби вкрай рідко викликають алергічну реакцію, тоді як хімічні — у кожної п'ятої людини. До того ж мило легше виполоскати з білизни, тоді як порошок забивається, залишається між волокнами та під час контакту з тілом подразнює шкіру.
- Видалення плям
Господарське мило чудово справляється з різними забрудненнями: фруктовими плямами, жиром, слідами поту, кавою. Для їх видалення потрібно змочити річ гарячою водою, натерти милом і заховати на дві години в поліетиленовий пакет. Після закінчення зазначеного часу одяг потрібно випрати як зазвичай.
- Дезінфекція в кімнаті хворого
Не дарма господарське мило раніше використовували для генерального прибирання дитячих садків. Після такої обробки гинуть віруси й бактерії. Тож якщо в будинку гуляє інфекція, можете сміливо мити підлогу цим перевіреним засобом.
- Бюджетний засіб для миття підлоги
Порівнюючи з господарським милом, спеціальні мийні засоби для підлоги коштують дорого. Мило дає змогу істотно заощадити на побутовій хімії. Щоб брусочка вийшла надовго, її натирають на тертці, розчиняють на 1 л окропу, додають 3 столові ложки оцту та 7 столових ложок харчової соди. Зберігати засіб можна два тижні в темряві та прохолоді.
- Для миття посуду
Господарське мило воістину універсальний засіб. Його можна використовувати не тільки для прання білизни та прибирання квартири, але й для миття посуду. Це екологічно чистий продукт.
Попадання в організм незначних мильних залишків із посуду не таке враження, як потрапляння ПАР від мийних засобів. Останні є канцерогенами та підвищують ризик розвитку онкологічних захворювань. До того ж господарське мило краще змивається. Є два способи його застосування для миття посуду.
- Очищення витяжки та фільтрів
Старий жир, що в'ївся, досить важко прибрати. І тут на допомогу знову прийде господарське мило. Потрібно помістити решітки в піддон з духовки, налити туди окріп і настругати чверть бруска. Для кращого результату можна додати п'ять столових ложок харчової соди. За годину весь жир відстане, і його можна буде прибрати легким рухом ганчірки.
Сучасні мийні засоби все частіше рясніють назвами «Хозяйне мило». Зокрема, це стосується всіляких гелів із дозатором. Однак нічого спільного зі справжнім, виготовляним за радянською рецептурою милом вони не мають. Якщо уважно подивитися на склад, то там знайдуться агресивні ПАР (поверхнево-активні речовини), фосфати та інші шкідливі добавки.
Рубіка "Попит — відповідь"
1. Як зробити розпалювання з господарського мила та бензину?
Відповідь: Для виготовлення мильної вічної свічки половину стандартного бруска господарського мила потрібно просто нарізати гострим ножем у пластикову пляшку. У поході зручніше буде пляшка місткістю 0,5 літра. Каталізатором розпалювання стане звичайний бензин. Його потрібно залити в пляшку доверху та залишити на 2 години. За цей час бензин сформує з мила свічку.
2. Чи можна мити голову господарським милом?
Відповідь: Фахівці — трихологи, косметологи є противниками використання господарського мила для миття волосся і шкіри голови. Аргументи професіоналів дуже серйозні. Високий вміст лугу завдає чималої шкоди здоров'ю й зовнішньому вигляду волосся. Руйнується захисна оболонка волосяного стрижня.
- Ціна: 18 ₴/упаковка
- Мінімальне замовлення: 100 упаковок